Оновлений повний перелік комітетів Верховної Ради

Підготовча група з організації першого засідання Верховної Ради IX скликання затвердила персональний склад керівників у всіх 23 комітетах парламенту, який буде винесено на затвердження сесійної зали.

Як передає “Інтерфакс-Україна”, відповідне рішення група ухвалила після тривалих консультацій на своєму засіданні у вівторок.

– Отже, комітет з питань антикорупційної політики очолить Анастасія Красносільська (“Слуга народу”);

– комітет з питань аграрної політики та земельної політики – Микола Сольський (“Слуга народу”);

– комітет з питань бюджету – Юрій Арістов (“Слуга народу”);

– комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики – Олександр Ткаченко (“Слуга народу”);

– комітет з питань екологічної політики та природокористування – Олег Бондарєв (“Слуга народу”);

– комітет з питань економічного розвитку – Дмитро Наталуха (“Слуга народу”);

– комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг – Андрій Герус (“Слуга народу”);

– комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування – Михайло Радуцький (“Слуга народу”);

– комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва – Богдан Яременко (“Слуга народу”);

– комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом – Іванна Климпуш-Цинцадзе (“Євросолідарність”);

– комітет з питань фінансів, податкової та митної політики – Данило Гетманцев (“Слуга народу”);

– комітет з питань освіти, науки та інновацій – Сергій Бабак (“Слуга народу”);

– комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій і Луганській областях і АР Крим, Севастополя, національних меншин, міжнаціональних відносин – Дмитро Лубинець (самовисуванець);

– комітет з питань цифрової трансформації – Михайло Крячко (“Слуга народу”);

– комітет з питань правової політики – Ірина Венедіктова (“Слуга народу”);

– комітет з питань правоохоронної діяльності – Денис Монастирський (“Слуга народу”);

– комітет з питань транспорту та інфраструктури – Володимир Крейденко (“Слуга народу”);

– комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – Андрій Клочко (“Слуга народу”);

– комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки – Олександр Завітневич (“Слуга народу”);

– комітет з питань свободи слова – Нестор Шуфрич (“ОПЗЖ”);

– комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів – Галина Третьякова (“Слуга народу”);

– комітет з питань молоді та спорту – Андрій Кожем’якін (“Батьківщина”).

Крім того, затверджені заступники керівників і секретарі комітетів.

Керівник підготовчої групи Дмитро Разумков (“Слуга народу”) зазначив, що посада керівника комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради залишається за “Слугою народу”, ще тривають консультації щодо того, кого саме делегувати, а конкретне прізвище політсила озвучить пізніше.

Читайте також: ЯКІ КОМІТЕТИ ХОЧЕ “СЛУГА НАРОДУ”: ЗАЯВА СТЕФАНЧУКА

 

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!

Коментарі

Реклама


загрузка...
Loading...

Реклама