Cписок кадрових призначень в парламенті 9-го скликання, – ЗМІ

У ЗМІ з’явився список кадрових призначень в парламенті 9-го скликання

Попередній список кандидатур на керівників глав парламентських комітетів опублікував “Новий час”, передає Zrada.today.

Так він виглядає за інформацією видання.

Спікер парламенту — Дмитро Разумков

Віцеспікер — Руслан Стефанчук

Глава фракції СН — Давид Арахамія

Заступники голови фракції:

1) Галина Янченко

2) Дмитро Соломчук

3) Юрій Місягін

4) Павло Халімон

5) Євгенія Кравчук

6) Павло Сушко

7) Юрій Корявченков (Юзік)

8) Юрій Кисіль

9) Микола Тищенко

10) Вадим Струневич

11) Ольга Савченко

12) Максим Ткаченко

13) Артем Культенко

14) Роман Мулик

15) Олена Шуляк

Серед кандидатур на посади глав комітетів розглядаються:

1. Данило Гетманцев — комітет податкової, митної та фінансової політики (пропозиція Слуги Народу  об’єднати два комітети в один — податкової та митної політики та фінансової політики та банківської діяльності)

2. Дмитро Наталуха — комітет з питань економічної політики

3. Юрій Аристов — комітет з питань бюджету

4. Олександр Ткаченко — гуманітарний та інформаційний комітет

5. Сергій Бабак — комітет з питань науки та освіти

6. Михайло Крячко — комітет по цифровізації й IT

7. Ірина Венедиктова — комітет з питань правової політики й правосуддя

8. Микола Сольський — комітет аграрної політики та земельних відносин

9. Анастасія Красносільська — комітет з питань запобігання та протидії корупції

10. Денис Монастирський — комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

11. Андрій Герус — комітет з питань паливно-енергетичного комплексу

12. Владислав Криклій — комітет з питань інфраструктури

13. Андрій Клочко — держбудівництва, місцевого самоврядування

14. Олександр Завітневич  комітет з питань національної безпеки і оборони

15. Михайло Радуцький  комітет з питань охорони здоров’я

16. Олег Бондаренко  комітет з питань екологічної політики

17. Сергій Кальченко  комітет з питань регламенту і організації роботи ВРУ

18. Богдан Яременко  комітет з питань закордонних справ

19. Марія Мезенцева  комітет з питань європейської інтеграції

20. Галина Третьякова  комітет з питань соцполітики

Відзначимо, що в нинішньому скликанні Верховної Ради діють 27 комітетів.

 

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!

ФІФА оголосила претендентів на “Золотий м’яч”

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) оголосила список з десяти футболістів, що претендують на звання The Best – кращого гравця в світі за підсумками сезону-18/19.

Як повідомляє офіційний сайт ФІФА, до списку увійшли:

Ліонель Мессі (Аргентина, «Барселона»)

Кріштіану Роналду (Португалія, «Ювентус»)

Кіліан Мбаппе (Франція, ПСЖ)

Еден Азар (Бельгія, «Реал»)

Маттейс Де Лігт (Голландія, «Ювентус»)

Верджіл ван Дейк (Голландія, «Ліверпуль»)

Френкі де Йонг (Голландія, «Барселона»)

Гаррі Кейн (Англія, «Тоттенхем»)

Садіо Мане (Сенегал, «Ліверпуль»)

Мохамед Салах (Єгипет, «Ліверпуль»)

Відзначимо, що найбільше претендентів на почесну нагороду з торішнього тріумфатора в Лізі Чемпіонів – «Ліверпуля», а також той факт, що в списку немає жодного бразильця.

Проголосувати за свого кандидата може будь-який зареєстрований користувач на сайті Fifa.com.

Нагадаємо, минулого року володарем премії став хорватський півзахисник «Реала» Лука Модрич, який цього разу навіть не увійшов до списку ТОП-10.

Додамо, що офіційне оголошення переможця відбудеться 23 вересня в оперному театрі La Scala в Мілані.

 

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!

201 “Слуга народу”: новий список партії

У партії  “Слуга народу” оприлюднили повний список на позачергові вибори до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня 2019 року.

Перелік кандидатів від політсили включає 201 особу. Його опублікувала прес-служба “Слуги народу”.

1. Разумков Дмитро Олександрович

2. Стефанчук Руслан Олексійович

3. Венедіктова Ірина Валентинівна

4. Арахамія Давид Георгійович

5. Янченко Галина Ігорівна

6. Федоров Михайло Альбертович

7. Корнієнко Олександр Сергійович

8. Красносельська Анастасія Олегівна

9. Ткаченко Олександр Владиславович

10. Беленюк Жан Венсанович

11. Бабак Сергій Віталійович

12. Криклій Владислав Артурович

13. Шуляк Олена Олексіївна

14. Наталуха Дмитро Андрійович

15. Ясько Єлизавета Олексіївна

16. Оржель Олексій Анатолійович

17. Герус Андрій Михайлович

18. Радуцький Михайло Борисович

19. Монастирський Денис Анатолійович

20. Гетманцев Данило Олександрович

21. Малюська Денис Леонтійович

22. Холодов Андрій Іванович

23. Лерос Гео Багратович

24. Кальченко Сергій Віталійович

25. Ткаченко Максим Миколайович

26. Чернєв Єгор Володимирович

27. Юраш Святослав Андрійович

28. Сушко Павло Миколайович

29. Верещук Ірина Андріївна

30. Кубраков Олександр Миколайович

31. Коробкова Олена Анатоліївна

32. Діденко Юлія Олександрівна

33. Соломчук Дмитро Вікторович

34. Ананченко Михайло Олегович

35. Коваленко Анна Миколаївна

36. Неклюдов Владлен Михайлович

37. Кривошеєв Ігор Сергійович

38. Іонушас Сергій Костянтинович

39. Завітневич Олександр Михайлович

40. Струневич Вадим Олегович

41. Воронов Володимир Анатолійович

42. Арістов Юрій Юрійович

43. Кисіль Юрій Григорович

44. Галайчук Вадим Сергійович

45. Ковальов Артем Володимирович

46. Стернічук Валерій Олександрович

47. Михайлюк Галина Олегівна

48. Бабій Роман В’ячеславович

49. Качура Олександр Анатолійович

50. Новосад Анна Ігорівна

51. Культенко Артем Валерійович

52. Марусяк Олег Романович

53. Кириченко Микола Олександрович

54. Третьякова Галина Миколаївна

55. Халімон Павло Віталійович

56. Мошенець Олена Володимирівна

57. Саладуха Ольга Валеріївна

58. Коваль Ольга Володимирівна

59. Загоруйко Аліна Леонідівна

60. Бондаренко Олег Володимирович

61. Крячко Михайло Валерійович

62. Бардіна Марина Олегівна

63. Марченко Людмила Іванівна

64. Юнаков Іван Сергійович

65. Володіна Дарина Артемівна

66. Савченко Ольга Станіславівна

67. Гринчук Оксана Анатоліївна

68. Козак Володимир Васильович

69. Лисюк Андрій Олександрович

70. Сова Олександр Георгійович

71. Боярчук Роман Михайлович

72. Ватрас Володимир Антонович

73. Мулик Роман Миронович

74. Тарасов Олег Сергійович

75. Костюх Анатолій В’ячеславович

76. Брагар Євген Вадимович

77. Безгін Віталій Юрійович

78. Кавун Ольга Олександрівна

79. Салійчук Олександр В’ячеславович

80. Рєпіна Елла Анатоліївна

81. Пушкаренко Арсеній Михайлович

82. Заблоцький Мар’ян Богданович

83. Клочко Андрій Андрійович

84. Овчиннікова Юлія Юріївна

85. Мережко Олександр Олександрович

86. Устенко Олексій Олегович

87. Кабанов Олександр Євгенович

88. Веніславський Федір Володимирович

89. Булах Лада Валентинівна

90. Петруняк Євген Васильович

91. Маріковський Олександр Валерійович

92. Федієнко Олександр Павлович

93. Мотовиловець Андрій Вікторович

94. Колісник Ганна Сергіївна

95. Богуцька Єлизавета Петрівна

96. Нагаєвський Артем Сергійович

97. Потураєв Микита Русланович

98. Якименко Павло Віталійович

99. Соколов Михайло Юрійович

100. Кунаєв Артем Юрійович

101. Припутень Дмитро Сергійович

102. Павлюк Максим Васильович

103. Мокан Василь Іванович

104. Підласа Роксолана Андріївна

105. Торохтій Богдан Григорович

106. Дмитрієва Оксана Олександрівна

107. Шол Маргарита Віталіївна

108. Костін Андрій Євгенович

109. Горбенко Руслан Олександрович

110. Жупанін Андрій Вікторович

111. Тістик Ростислав Ярославович

112. Кравчук Євгенія Михайлівна

113. Яковлева Неллі Іллівна

114. Гривко Сергій Дмитрович

115. Павловський Петро Іванович

116. Аллахвердієва Ірина Валеріївна

117. Вінтоняк Олена Василівна

118. Заславський Юрій Іванович

119. Задорожний Андрій Вікторович

120. Шипайло Остап Ігорович

121. Шинкаренко Іван Анатолійович

122. Совгиря Ольга Володимирівна

123. Крейденко Володимир Вікторович

124. Тарасенко Тарас Петрович

125. Сольский Микола Тарасович

126. Фролов Павло Євгенович

127. Новиков Михайло Миколайович

128. Подгорна Вікторія Валентинівна

129. Хоменко Олена Вікторівна

130. Остапенко Анатолій Дмитрович

131. Циба Тетяна Вікторівна

132. Калаур Іван Романович

133. Гришина Юлія Миколаївна

134. Руденко Ольга Сергіївна

135. Копиленко Олександр Любимович

136. Манзій Сергій Володимирович

137. Санченко Олександр Вадимович

138. Маслов Денис В’ячеславович

139. Швачко Антон Олексійович

140. Кострійчук Сергій Володимирович

141. Божков Олександр Валерійович

142. Михайлюк Артем Олександрович

143. Васюк Олександр Олександрович

144. Єрмоленко Дмитро Юрійович

145. Короленко Валентина Юріївна

146. Лактіонова Наталя Валентинівна

147. Тарарін Микола Олександрович

148. Сверба Інна Станіславівна

149. Мельник Сергій Васильович

150. Палійчук Юлія Володимирівна

151. Слинько Дмитро Михайлович

152. Тригуб Володимир Володимир

153. Кравець Роман Олександрович

154. Козуб Богдан Юрійович

155. Москаленко Сергій Валерійович

156. Карабута Сергій Олександрович

157. Перепічай Тетяна Сергіївна

158. Федоренко Юрій Сергійович

159. Кваша Оксана Олександрівна

160. Отраднова Олеся Олександрівна

161. Київець Олена Валеріївна

162. Кармаза Олександра Олександрівна

163. Моркляник Богдан Васильович

164. Баланюк Юрій Вікторович

165. Рєзнікова Вікторія Вікторівна

166. Слободян Олена Миколаївна

167. Місяць Андрій Петрович

168. Видолоб Дмитро Вікторович

169. Каліна Христина Андріївна

170. Рагімова Анастасія Борисівна

171. Фьодорова Христина Валеріївна

172. Ананян Елізабет Гариківна

173. Бондаренко Катерина Андріївна

174. Романюк Катерина Олександрівна

175. Федосова Антоніна Володимирівна

176. Єськов Олексій Олексійович

177. Вітікач Віталій Вікторович

178. Капустянський Юрій Вікторович

179. Хомич Ігор Васильович

180. Фурман Володимир Анатолійович

181. Журавнівський Валерій Казимович

182. Корольов Денис Сергійович

183. Масевич Станіслав Андрійович

184. Расенко Артем Олександрович

185. Черевань Артур Леонідович

186. Тереба Надія Ігорівна

187. Литвиненко Ірина Сергіївна

188. Москаленко Діана Сергіївна

189. Тєтєрєва Олена Ігорівна

190. Яременко Катерина Сергіївна

191. Вдовенко Марія Володимирівна

192. Дискант Сергій Миколайович

193. Бевзан Юрій Степанович

194. Сіпко Марина Олександрівна

195. Бельска Марина Олександрівна

196. Майбородюк Павло Вікторович

197. Опімах Юрій Віталійович

198. Ковальчук Євген Андрійович

199. Грибков Сергій Вікторович

200. Мосійчук Дмитро Олександрович

201. Чізмар Едуард Федорович

Тусовщиця з Києва Ірина Панченко, яка займала 73 місце у партійному списку президентської партії “Слуга народу”, була виключена з політсили.

 

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!

Обнародован список из 200 человек “Слуги народа”: кто туда попал

Политическая партия “Слуга народа” в четверг обнародовала список из 201 кандидата в народные депутаты в общегосударственном избирательном округе на внеочередные парламентские выборы, запланированные на 21 июля, передает Интерфакс-Украина.

Интересные персонажи

Глава партии Дмитрий Разумков в 2006-2010 году был членом Партии регионов. Публично принципиально говорит на русском языке, считая, что во время войны этот вопрос не самый актуальный.

Жан Беленюк (десятый в списке Слуги народа) в интервью в 2016 году заявил, что украинскому правительству “выгодно поддерживать вялотекущий конфликт на Донбассе”. Он назвал Антитеррористическую операцию “так называемой”.

Ранее в списке под номером 73 была Ирина Панченко. Женщина, которая не имеет опыта работы и принадлежит к тусовке “киевских мажоров”. Но сейчас ее исключили.

Полный список:

1. Разумков Дмитрий Александрович

2. Стефанчук Руслан Алексеевич

3. Венедиктова Ирина Валентиновна

4. Арахамия Давид Георгиевич

5. Янченко Галина Игоревна

6. Федоров Михаил Альбертович

7. Корниенко Александр Сергеевич

8. Красносильская Анастасия Олеговна

9. Ткаченко Александр Владиславович

10. Беленюк Жан Венсанович

11. Бабак Сергей Витальевич

12. Криклий Владислав Артурович

13. Шуляк Елена Алексеевна

14. Наталуха Дмитрий Андреевич

15. Ясько Елизавета Алексеевна

16. Оржель Алексей Анатольевич

17. Герус Андрей Михайлович

18. Радуцкий Михаил Борисович

19. Монастырский Денис Анатольевич

20. Гетманцев Данил Александрович

21. Малюська Денис Леонтьевич

22. Холодов Андрей Иванович

23. Лерос Гео Багратович

24. Кальченко Сергей Витальевич

25. Ткаченко Максим Николаевич

26. Чернев Егор Владимирович

27. Юраш Святослав Андреевич

28. Сушко Павел Николаевич

29. Верещук Ирина Андреевна

30. Кубраков Александр Николаевич

31. Коробкова Елена Анатольевна

32. Диденко Юлия Александровна

33. Соломчук Дмитрий Викторович

34. Ананченко Михаил Олегович

35. Коваленко Анна Николаевна

36. Неклюдов Владлен Михайлович

37. Кривошеев Игорь Сергеевич

38. Ионушас Сергей Константинович

39. Завитневич Александр Михайлович

40. Струневич Вадим Олегович

41. Воронов Владимир Анатольевич

42. Аристов Юрий Юрьевич

43. Кысиль Юрий Григорьевич

44. Галайчук Вадим Сергеевич

45. Ковалев Артем Владимирович

46. Стерничук Валерий Александрович

47. Михайлюк Галина Олеговна

48. Бабий Роман Вячеславович

49. Качура Александр Анатольевич

50. Новосад Анна Игоревна

51. Культенко Артем Валерьевич

52. Марусяк Олег Романович

53. Кириченко Николай Александрович

54. Третьякова Галина Николаевна

55. Халимон Павел Витальевич

56. Мошенец Елена Владимировна

57. Саладуха Ольга Валерьевна

58. Коваль Ольга Владимировна

59. Загоруйко Алина Леонидовна

60. Бондаренко Олег Владимирович

61. Крячко Михаил Валерьевич

62. Бардина Марина Олеговна

63. Марченко Людмила Ивановна

64. Юнаков Иван Сергеевич

65. Володина Дарина Артемовна

66. Савченко Ольга Станиславовна

67. Гринчук Оксана Анатольевна

68. Козак Владимир Васильевич

69. Лысюк Андрей Александрович

70. Сова Александр Георгиевич

71. Боярчук Роман Михайлович

72. Ватрас Владимир Антонович

73. Мулик Роман Миронович

74. Тарасов Олег Сергеевич

75. Костюх Анатолий Вячеславович

76. Брагарь Евгений Вадимович

77. Безгин Виталий Юрьевич

78. Кавун Ольга Александровна

79. Салийчук Александр Вячеславович

80. Репина Элла Анатольевна

81. Пушкаренко Арсений Михайлович

82. Заблоцкий Марьян Богданович

83. Клочко Андрей Андреевич

84. Овчинникова Юлия Юрьевна

85. Мережко Александр Александрович

86. Устенко Алексей Олегович

87. Кабанов Александр Евгеньевич

88. Вениславский Федор Владимирович

89. Булах Лада Валентиновна

90. Петруняк Евгений Васильевич

91. Мариковский Александр Валерьевич

92. Федиенко Александр Павлович

93. Мотовиловец Андрей Викторович

94. Колесник Анна Сергеевна

95. Богуцкая Елизавета Петровна

96. Нагаевский Артем Сергеевич

97. Потураев Никита Русланович

98. Якименко Павел Витальевич

99. Соколов Михаил Юрьевич

100. Кунаев Артем Юрьевич

101. Припутень Дмитрий Сергеевич

102. Павлюк Максим Васильевич

103. Мокан Василий Иванович

104. Пидласа Роксолана Андреевна

105. Торохтий Богдан Григорьевич

106. Дмитриева Оксана Александровна

107. Шол Маргарита Витальевна

108. Костин Андрей Евгеньевич

109. Горбенко Руслан Александрович

110. Жупанин Андрей Викторович

111. Тистык Ростислав Ярославович

112. Кравчук Евгения Михайловна

113. Яковлева Нелли Ильинична

114. Гривко Сергей Дмитриевич

115. Павловский Петр Иванович

116. Аллахвердиева Ирина Валерьевна

117. Винтоняк Елена Васильевна

118. Заславский Юрий Иванович

119. Задорожный Андрей Викторович

120. Шипайло Остап Игоревич

121. Шинкаренко Иван Анатольевич

122. Совгиря Ольга Владимировна

123. Крейденко Владимир Викторович

124. Тарасенко Тарас Петрович

125. Сольский Николай Тарасович

126. Фролов Павел Валерьевич

127. Новиков Михаил Николаевич

128. Подгорная Виктория Валентиновна

129. Хоменко Елена Викторовна

130. Остапенко Анатолий Дмитриевич

131. Цыба Татьяна Викторовна

132. Калаур Иван Романович

133. Гришина Юлия Николаевна

134. Руденко Ольга Сергеевна

135. Копыленко Александр Любимович

136. Манзий Сергей Владимирович

137. Санченко Александр Владимирович

138. Маслов Денис Вячеславович

139. Швачко Антон Алексеевич

140. Кострийчук Сергей Владимирович

141. Божков Александр Валерьевич

142. Михайлюк Артем Александрович

143. Васюк Александр Александрович

144. Ермоленко Дмитрий Юрьевич

145. Короленко Валентина Юрьевна

146. Лактионова Наталья Валентиновна

147. Тарарин Николай Александрович

148. Сверба Инна Станиславовна

149. Мельник Сергей Васильевич

150. Палийчук Юлия Владимировна

151. Слинько Дмитрий Михайлович

152. Тригуб Владимир Владимирович

153. Кравец Роман Александрович

154. Козуб Богдан Юрьевич

155. Москаленко Сергей Валериевич

156. Карабута Сергей Александрович

157. Перепичай Татьяна Сергеевна

158. Федоренко Юрий Сергеевич

159. Кваша Оксана Александровна

160. Отраднова Олеся Александровна

161. Киевец Елена Валериевна

162. Кармаза Александра Александровна

163. Моркляник Богдан Васильевич

164. Баланюк Юрий Викторович

165. Резникова Виктория Викторовна

166. Слободян Елена Николаевна

167. Месяц Андрей Петрович

168. Выдолоб Дмитрий Викторович

169. Калина Кристина Андреевна

170. Рагимова Анастасия Борисовна

171. Федорова Кристина Валериевна

172. Ананян Элизабет Гариковна

173. Бондаренко Екатерина Андреевна

174. Романюк Екатерина Александровна

175. Федосова Антонина Владимировна

176. Еськов Алексей Алексеевич

177. Витикач Виталий Викторович

178. Капустянский Юрий Викторович

179. Хомич Игорь Васильевич

180. Фурман Владимир Анатольевич

181. Журавновский Валерий Казимович

182. Королев Денис Сергеевич

183. Масевич Станислав Андреевич

184. Расенко Артем Александрович

185. Черевань Артур Леонидович

186. Тереба Надежда Игоревна

187. Литвиненко Ирина Сергеевна

188. Москаленко Диана Сергеевна

189. Тетерева Елена Игоревна

190. Яременко Екатерина Сергеевна

191. Вдовенко Мария Владимировна

192. Дискант Сергей Николаевич

193. Бевзан Юрий Степанович

194. Сипко Марина Александровна

195. Бельская Марина Александровна

196. Майбородюк Павел Викторович

197. Опимах Юрий Витальевич

198. Ковальчук Евгений Андреевич

199. Грибков Сергей Викторович

200. Мосийчук Дмитрий Александрович

201. Чизмарь Эдуард Федорович

 

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!

“Батьківщина” представила перших 50 кандидатів у Раду

Список кандидатів у народні депутати України від Всеукраїнського Об’єднання «Батьківщина» на позачергових виборах 21 липня 2019 р.

1. Тимошенко Юлія Володимирівна

2. Тарута Сергій Олексійович

3. Наливайченко Валентин Олександрович

4. Соболєв Сергій Владиславович

5. Кондратюк Олена Костянтинівна

6. Кириленко Іван Григорович

7. Кожем’якін Андрій Анатолійович

8. Немиря Григорій Михайлович

9. Власенко Сергій Володимирович

10. Дубіль Валерій Олександрович

11. Абдуллін Олександр Рафкатович

12. Крулько Іван Іванович

13. Лабунська Анжеліка Вікторівна

14. Бондарєв Костянтин Анатолійович

15. Цимбалюк Михайло Михайлович

16. Данілов Віталій Богданович

17. Бєлькова Ольга Валентинівна

18. Кучеренко Олексій Юрійович

19. Ніколаєнко Андрій Іванович

20. Волинець Михайло Якович

21. Пузійчук Андрій Вікторович

22. Шкрум Альона Іванівна

23. Кабаченко Володимир

24. Івченко Вадим Євгенович

25. Євтушок Сергій Миколайович

26. Соколов Михайло Володимирович

27. Лукашук Богдан Олегович

Читайте також – Чи не занадто? 7 кримінальних справ на члена “Слуги народу”

28. Лівінський Михайло Олександрович

29. Чорноіваненко Олександр Анатолійович

30. Лубківський Маркіян Романович

31. Митрофанський Сергій Володимирович

32. Рябчин Олексій Михайлович

33. Гладій Василь Іванович

34. Куюмчан Мгер Санасарович

35. Тихонов Микола Вікторович

36. Бондарук Валерій Анатолійович

37. Кужель Олександра Володимирівна

38. Радковський Олег Володимирович

39. Тренкін Юрій Васильович

40. Курах Іван Ілліч

41. Верігіна Ірина Костянтинівна

42. Сліпченко Микола Вікторович

43. Гогунська Катерина Андріївна

44. Олійник Віктор Степанович

45. Подгорний Сергій Петрович

46. Шустік Олена Юріївна

47. Боднар-Петровська Ольга Борисівна

48. Павловський Андрій Михайлович

49. Томич Іван Федорович

50. Приходько Катерина Степанівна

Про це йдеться на офіційному сайті політсили

 

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!

“Слуга народу” виключила зі списку Ірину Панченко – №73

Зі списку партії “Слуга народу” на позачергових виборах до Верховної Ради після додаткової перевірки виключили юриста, випускницю Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Ірину Панченко (№73).

Про це повідомляється на сторінці політсили в Facebook.

Читайте також – Как тусовщица Ирина Панченко попала в список “Слуги народа” под № 73

“Постпраймеріз ще не почалися, а зміни у списку вже відбулися. Після додаткової перевірки Панченко Ірина Сергіївна, №73, вибула зі 100 претендентів у виборчому списку”, – сказано в повідомленні.

Причини виключення Панченко при цьому не вказують.

 

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!

Как тусовщица Ирина Панченко попала в список “Слуги народа” под № 73

После оглашения первой сотни партийного списка “Слуги народа” руководство партии призвало всех неравнодушных граждан и СМИ подключиться к обсуждению кандидатов.

Наше внимание привлекла неизвестная девушка, которая заняла 73-е место в проходной ЗЕ-сотне: 25-летняя Ирина Панченко.

Вот что нам написал о ней наш постоянный читатель: “Панченко Ирина Сергеевна. Дочь Сергея Панченко. Бизнесмен родом с Кировоградщины. С 2000 года живет в Киеве”. Далее следуют обвинения в том, что Сергей Панченко якобы имеет криминальное прошлое (в тоже время редакция на данный момент не обладает доказательствами этих обвинений).

Дочь Ирина закончила юридический факультет КНУ им. Т.Шевченко.

“Ездит на джипе “Бентли”. Замечена только в самых дорогих салонах Киева с собачкой, на тусовках в ночных клубах, ресторанах”, – говорит источник и утверждает, что место в списке для Панченко якобы купили за 2 млн долларов.

Читайте также – Перша сотня списку “Слуги народу”: хто вони

При этом сделал якобы через некоего Виктора Тимошенко – бывшего нардепа, экс-главы Крымской и Львовской таможни. На своей странице в Фейсбук во время президентских выборов 2019-го года активно поддерживал Владимира Зеленского.

Когда мы стали проверять информацию об Ирине Панченко по другим источникам, выяснилось еще немало интересного.

Недавно Ирина заказывала фотосессию в студии Inlight. Среди профессиональных кадров есть и довольно откровенные снимки – в ванной, в белье и топлес.

 

Одна из бывших сокурсниц Ирины с юридического факультета выразилась о ней так: “Учились вместе в КНУ им. Т. Шевченко. Она из тусовки мажоров”.

Наши источники утверждают, что Ирину Панченко с подругами часто можно встретить в кароке-барах: “Она любит петь в LEO и MARIO, отдыхает там с подругами “девичниками” по 15-20 человек”.

“Страна” связалась с отцом Ирины Панченко. Сергеем. На просьбу прокомментировать, как его дочь оказалась в списке партии “Слуга народа”, Сергей вместо ответа зачем-то сбросил нам ее резюме. Видимо, то самое, благодаря которому ее приняли в партию Зеленского.

Фото: “Страна”

В нем оказалось немало полезной информации о прошлом Ирины.

Она действительно окончила юридический факультет КНУ им. Т.Шевченко в 2016 году. Также с 2014 по 2017 год училась в КИМО. В 2018 году проходила курсы телеведущих “Showmax”.

В графе “опыт работы” у 25-летней Ирины Панченко указана одна строка – работала юристом в ТОВ “Торговый дом “Финпром” (2014-2017 гг.), а с сентября 2017 года – частный нотариус. Своими главными деловыми качествами Ирина считает, среди прочего, старательность, самокритичность, стрессоустойчивость и способности к быстрому обучению.

В своем резюме Ирина дополнительно акцентировала, что владеет украинским, русским и английским языками. А также умеет пользоваться компьютером, в частности программами Word, Excel и PowerPoint.

Помимо данных о немногочисленных местах работы, в отправленном файле оказался и номер телефона самой Ирины.

“Страна” позвонила, чтобы узнать, каким образом она очутилась в списке ЗЕ, проходила ли собеседование с руководством партии. Ну и главное – покупал ли отец место в списке, или она прошла через конкурс.

В комментарии нашему изданию Ирина Панченко подтвердила, что это именно она значится под 73-м номером в списке партии “Слуга народа”. Однако на вопрос, как она оказалась в команде Зе, Ирина отвечать отказалась. Она не подтвердила и не опровергла информацию о том, что место в списке купил ее отец. “Я буду давать комментарии, когда я буду в партии. Я ещё никуда не попала. Поговорим после выборов”, – сказала кандидат “Стране” и бросила трубку.

Мы обратились за комментарием к руководству партии “Слуга народа” с вопросом каким образом Ирина Панченко оказалась в списке. Там сходу не ответили, но пообещали разобраться в вопросе.

 

Источник – strana.ua

 

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!

Перша сотня списку “Слуги народу”: хто вони

На з’їзді партії “Слуга народу”, що відбувся 9 червня, було представлено першу сотню виборчого списку партії на позачергових парламентських виборах 21 липня.

До першої п’ятірки списку увійшли:

голова партії Дмитро Разумков, представник президента України Володимира Зеленського в парламенті Руслан Стефанчук, експерт команди Зеленського з правових питань та судової реформи, доктор юридичних наук Ірина Венедиктова, голова Ради волонтерів при Міноборони в 2014-2017 рр. Давид Арахамія та експерт з антикорупційної політики, голова Ради громадського контролю НАБУ Галина Янченко.

У другій п’ятірці:

позаштатний радник президента Зеленського з питань діджиталізації та інновацій Михайло Федоров, керівник виборчого штабу “Слуги народу” Олександр Корнієнко, експерт з податкового та антикорупційного законодавства з Центру протидії корупції Анастасія Красносільська, гендиректор “1+1 Media” Олександр Ткаченко, борець греко-римського стилю, чемпіон світу і срібний призер Олімпіади-2016 Жан Беленюк.

До другої десятки списку увійшли:

директор освітніх програм Українського інституту майбутнього Сергій Бабак, начальник Головного сервісного центру МВС України, екс-радник голови МВС Владислав Криклій, експерт у галузі девелопменту та будівництва, член правління Офісу ефективного регулювання Олена Шуляк, правозахисник і громадський діяч, екс-голова Лиманської районної адміністрації Одеської області Дмитро Наталуха, кінопродюсерка, випускниця Оксфорда, засновниця культурної ініціативи Yellow Blue Strategy, що займається створенням документальних фільмів, Єлизавета Ясько, експерт у галузі паливно-енергетичного комплексу з Офісу ефективного регулювання Олексій Оржель, експерт з питань енергетики, представник президента в Кабміні Андрій Герус, засновник клініки “Борис” Михайло Радуцький, експерт програми реформування правоохоронної і судової систем Українського інституту майбутнього Денис Монастирський та експерт з питань оподаткування, публічних фінансів, банківського права, доктор юридичних наук Данило Гетманцев.

Читайте також – Партія “Слуга народу” Зеленського представляє кандидатів у Раду(відео)

У третьому десятку списку “Слуги народу”:

голова правління Офісу ефективного регулювання, фахівець з регулювання підприємницької діяльності й консультант групи Світового банку з 2010 року Денис Малюська, бізнесмен Андрій Холодов, режисер і художник, автор проекту CityArt, ініціатор створення серії муралів у Києві Гео Лерос, представник кандидата в президенти Зеленського у ЦВК, експерт з виборчого законодавства і європейських стандартів у сфері прав людини Сергій Кальченко, директор компанії “Квартал-концерт”, представник “Зе Команди” в Луганській області Максим Ткаченко, фахівець із впровадження нових технологій, експерт HiTech Office Ukraine і член Ради руху Industry 4.0 Ukraine Єгор Чернєв, учасник Революції гідності, засновник міжнародного центру “Майдан” і медіа-ресурсу EuromaidanPR Святослав Юраш, кінопродюсер, підполковник запасу прикордонної служби, представник “Зе Команди” в Харківській області Павло Сушко, колишній мер міста Рава-Руська Львівської області, президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень і консенсусних практик Ірина Верещук, експерт IT-ринку і ринку мобільного зв’язку Офісу ефективного регулювання Олександр Кубраков.

Із 31-го до 40-го місця в списку:

виконавчий директор Незалежної асоціації банків України Олена Коробкова, підприємець Юлія Діденко, екс-депутат Одеської міськради, керівник платформи “Національна стратегія розвитку” Дмитро Співак, представник “Зе Команди” в Рівненській області, голова ГО “Час-Дій” Дмитро Соломчук, представник команди Зеленського в Сумах, помічник мера Сум, “Студентський президент України” Михайло Ананченко, активістка Майдану, голова організації “Жіноча сотня”, екс-радник міністрів оборони та інформполітики Анна Коваленко, прокурор прокуратури Дніпропетровської області Владлен Неклюдов, представник “Зе Команди” в Закарпатській області з компанії ComedyOrg event Ігор Кривошеєв, директор юридичної компанії “Гелон”, експерт команди Зеленського щодо системи правосуддя Сергій Іонушас, керівник ТОВ “Смілянський ливарний завод” Олександр Завітневич.

Із 41-го до 50-го місце в списку “Слуги народу”:

екс-заступник міністра оборони України (2014-2016 рр.), волонтер, екс-радник міністра інфраструктури Юрій Гусєв, представник “Зе Команди” в Донецькій області, власник брендингового агентства Voronovagency Володимир Воронов, гендиректор компанії “Океанаполіс”, власник ТОВ “Голден-Фіш” (Київ) Юрій Арістов, підприємець з Кривого Рогу Юрій Кісєль (будівельна компанія “Біант”), головний юрист передвиборного штабу Зеленського Вадим Галайчук, гендиректор інформагентства УНІАН Артем Ковальов, представник “Зе Команди” у Волинській області, голова правління ГО “Волинський актив молоді” Валерій Стернійчук, викладач факультету правових наук “Києво-Могилянської академії”, експерт з питань підготовки законів Консультативної місії ЄС в Україні Галина Михайлюк, адвокат із Броварів, раніше член партії “Громадянська позиція” Роман Бабій, адвокат, керівник адвокатського бюро “Качура Лоєрс” Олександр Качура.

З 51-го до 60-го місця в списку:

керівник директорату стратегічного планування і євроінтеграції Міністерства освіти і науки України Ганна Новосад, голова ГО “Спілка інвесторів транспортної інфраструктури міста Києва” Артем Культенко, приватний підприємець із Калуша Івано-Франківської області Олег Марусяк, депутат Харківської облради, власник ПП “Елеваторгазбуд” (Полтавська обл.), ПП “Фішбор” і ТОВ “Оскол Аква”, “Приватної агрофірми “Злагода” (Харківська обл.) і ще низки компаній Микола Кириченко, гендиректор Української федерації страхування Галина Третьякова, представник “Зе Команди” в Чернігівській області, юрист Павло Халімон, легкоатлетка, керівник ТОВ “МАП Комюнікейшн Груп” Олена Мошенець, чемпіон світу та Європи, бронзовий призер Олімпіади-2012 Ольга Саладуха, представник “Зе Команди” в Київській області, доцент Національного університету харчових технологій Ольга Коваль, екс-головний консультант управління забезпечення діяльності членів ЦВК України, довірена особа Зеленського на виборах президента Аліна Загоруйко.

З 61-го до 70-го місця в списку партії:

юрист, голова ГО “Всеукраїнська організація “Зелений фонд” Олег Бондаренко, представник “Зе Команди” в Запорізькій області, головний операційний директор у трафік-агентстві SMMStudio Михайло Крячко, помічник народного депутата Сергія Лещенка, експерт з питань гендерної рівності Марина Бардіна, завідувачка відділу Головного державно-правового департаменту Адміністрації президента Людмила Марченко, директор архітектурного бюро “33 BY Architecture” Іван Юнаков, представник Центру боротьби з корупцією на Київщині Дарина Володіна, начальник відділу гендерної політики департаменту сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Міністерства соціальної політики Наталія Богданова, довірена особа Зеленського на виборах президента Ольга Савченко, депутат сільради Широкої Греблі Вінницької області Оксана Гринчук, експерт з питань експорту та залучення інвестицій, екс-директор ТОВ “Буковинський сад” Володимир Козак.

З 71-го до 80-го місця в списку “Слуги народу” займають:

екс-співробітник СБУ, експерт-криміналіст шоу “Слідство ведуть екстрасенси” Андрій Лисюк, власник ювелірного бренда SOVA jewelry house Олександр Сова, юрист, випускниця КНУ ім. Шевченка Ірина Панченко, екс-начальник Центру реагування на кіберзагрози Державного центру кіберзахисту і протидії кіберзагрозам Роман Боярчук, екс-депутат Хмельницької міськради, адвокат Володимир Ватрас, підприємець, екс-депутат Івано-Франківської облради (у лютому 2014 року вийшов із місцевої фракції Партії регіонів) Роман Мулик, заступник голови Всеукраїнської аграрної ради, співвласник кількох аграрних підприємств Олег Тарасов, колишній керівник молодіжної організації партії “УДАР” у Закарпатській області Анатолій Костюх, представник Зеленського в окрузі №13 Вінницької області на виборах президента Євген Брагар, експерт Офісу ефективного регулювання, екс-член правління партії “ДемАльянс” Віталій Безгін.

У восьмій десятці:

Під 81-м номером президент Національної федерації фехтування України Вадим Гутцайт, далі в списку співвласник ТОВ “Перша М’ясна Хата” (Рівненська обл., ТМ “Гощанські ковбаси”) Олександр Салійчук, Роман Карбаджак, підприємець із Донецької області Елла Рєпіна, голова правління Центру захисту прав громади Голосіїва, екс-помічник нардепа VII скликання від “Батьківщини” Андрія Павловського Арсеній Пушкаренко, заступник голови Української аграрної асоціації Мар’ян Заблоцький, директор громадської організації “Коло” Андрій Клочко, керівник Донецької обласної молодіжної організації “Молодіжна ініціатива міст” Юлія Овчинникова, завідувач кафедри права Київського національного лінгвістичного університету, експерт команди Зеленського із впровадження електронного урядування Олександр Мережко, керівник підприємства з іноземними інвестиціями “Плеймейт Україна” (організація азартних ігор, діяльність у сфері культури і спорту, відпочинку і розваг) Ігор Чернюх.

В останній десятці першої сотні списку “Слуги народу”:

власник кількох аграрних підприємств в Київській області Олексій Устенко, бізнесмен із Запоріжжя Олександр Кабанов, представник президента в Конституційному Суді України Федір Веніславський, виконавчий директор київського представництва “Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД” і ГО “100 відсотків життя. Київський регіон” Лада Булах, львівський підприємець, екс-депутат Львівської міськради Євген Петруняк, медіа-експерт, керівник Центру контент-аналізу Олександр Мариковський, голова правління Інтернет-асоціації України (ІнАУ) Олександр Федієнко, перший заступник директора ДП “Прозорро.Продажі” Андрій Мотовиловець, Ганна Колесник, активіст і блогер із Криму, соратник лідера “Руху нових сил” Міхеіла Саакашвілі Ліза Богуцька, яка в списку під №100.

 

Джерело – Інтерфакс

 

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!

“Гражданская позиция” Анатолия Гриценко огласила список партии. Видео сьезда

В понедельник, 10 июня, партия Анатолия Гриценко “Гражданская позиция” огласила избирательный список людей, которые пойдут на внеочередные парламентские выборы 21 июля.

Об этом сообщает агентство Интерфакс-Украина.

В первую пятерку вошли:

  1. экс-министр обороны Анатолий Гриценко;
  2. народный депутат, лидер партии “Народный контроль” Дмитрий Добродомов;
  3. лидер партии “Ридна краина” Николай Томенко;
  4. лидер Европейской партии Украины Николай Катеринчук;
  5. адвокат и общественный деятель Марина Соловьева;
  6. секретарь Львовского горсовета Анатолий Забарило;
  7. депутат Тернопольского горсовета Петр Ландяк;
  8. глава ивано-франковской облорганизации партии Николай Ладовский;
  9. экс-нардеп Егор Фирсов;
  10. экс-замглавы СБУ Виктор Трепак;
  11. экс-замглавы Нацбанка Александр Савченко.

Рейтинг партии “гражданская позиция составляет 1,2%. У Анатолия Гриценко очень маленькая возможность пройти в Верховную Раду.

Читайте также: ЯКІ ПАРТІЇ ПРОЙДУТЬ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ? РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ

Напомним, сегодня в парке Тараса Шевченко также состоялся съезд Радикальной партии Олега Ляшко. Во время встречи Олег Ляшко озвучил список партии.

Также, об участии в выборах заявила партия “Батькивщина”. Юлии Тимошенко пойдет на выборы в союзе с партиями “Справедливость” Наливайченко и “Основа” Таруты. В таком виде, соответственно, сформировалась первая тройка: Юлия Тимошенко, Валентин Наливайченко и Сергей Тарута.

 

 

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!

Список Радикальної партії Олега Ляшка

Сьогодні, 10 червня, в парку Тараса Шевченка відбувся з’їзд Радикальної партії Олега Ляшка. Під час зустрічі Олег Ляшко озвучив список партії. Про це повідомляє Zrada.today.

До партії ввійшли:

  1. Олег Ляшко – лідер Радикальної партії;
  2. Віктор Галасюк – заступник ОВ з економічної політики;
  3. Андрій Лозовий – заступник ОВ, народний депутат;
  4. Інга Маковецька – заступник голови чернівецької обласної Ради;
  5. Іван Савка – полковник збройних сил України;
  6. Олег Овер’янов – керівник виконкому РПЛ;
  7. Сергій Скоратовський – керівник київської обласної організації;
  8. Дмитро Лінько – бойовий побратим, учасник визволення Маріуполя, учасник визвольних боїв на сході України;
  9. Альона Кошелєва – народний депутат України;
  10. Віктор Вовк – заступник ОВ;
  11. Олексій Ленській -помічник ОВ;
  12. Георгій Логвінський – міжнародний дипломат;
  13. Валерія Заружко – біженка переселенка з Донецьку. Матір трьох дітей. Займається захистом довкілля та багатодітних сімей;
  14. Олег Купрієнко – заступник ОВ. За фахом адвокат;
  15. Денис Селантієв – відомий український спортсмен;
  16. Володимир Кравценюк – керівник волинської обласної організації РПЛ;
  17. Сергій Свистолюб – представник РПЛ на Рівненщині;
  18. Олександр Качур – представник РПЛ у Вінницькій області;
  19. Тетяна Зеленько – керівниця хмельницької обласної організації РПЛ;
  20. Сергій Крамаренко – керівник житомирської партійної організації РПЛ;
  21. Сергій Гриценко – керівник кіровоградської партійної організації РПЛ;
  22. Василь Омельченко – помічник, однодумець ОВ. Народний депутат;
  23. Олексій Кириченко – народний депутат України. За фахом Лікар;
  24. Олександр Лашик;
  25. Олександр Гулак – фахівець з питань антитерористичної операції
  26. Олексій Кочермін – помічник ОВ. Біженець із Криму. не порушив присяги в Криму під час захоплення Росією;
  27. Ігор Криворучко – патріот з Криму;
  28. Євген Відмиш – помічник ОВ. Виконком в РПЛ
  29. Татяна Головко – керівник сумської партійної організації
  30. Іван Полудень – керівник черкаської партійної організації;
  31. Татяна Сметана – помічниця ОВ;
  32. Валентина Руденко;
  33. Оксана Яцековська представник РПЛ на Тернопільщині;
  34. Володимир Шубець закарпатської обласної;
  35. Юрій Федун – питання проблем людей з інвалідністю;
  36. Микола Стариченко – голова київської обласної ради;
  37. Євген Місуренко – юрист, керівник юридичного відділу центрального виконкому РПЛ;
  38. Вероніка Яковлева – керівник прес-служби РПЛ;
  39. Роман Каліш – керівник запорізької партійної організації;
  40. Токарчук Олександр керівник одеської політичної організації РПЛ;
  41. Віталій Скворцов – керівник дніпропетровської обласної організації.

Читайте також: ОНИЩЕНКО БУДЕТ БАЛЛОТИРОВАТЬСЯ В РАДУ ПО МАЖОРИТАРНОМУ ОКРУГУ

Онлайн трансляція:

 

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!