У Верховній Раді назвали голів комітетів

У Верховній раді України нового скликання визначилися з керівниками парламентських комітетів. Про це заявив голова підготовчої депутатської групи та лідер партії “Слуга народу” Дмитро Разумков, передає РБК-Україна.

За результатами засідання підготовчої групи Разумков оголосив, хто очолить парламентські комітети:

  • Комітет з питань аграрної та земельної політики – Микола Сольський (“Слуга народу”)
  • Комітет з питань антикорупційної політики – Анастасія Красносільська (“Слуга народу”)
  • Комітет з питань бюджету – Юрій Аристов (“Слуга народу”)
  • Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики – Олександр Ткаченко (“Слуга народу”)
  • Комітет з питань екологічної політики та природокористування – Олег Бондаренко (“Слуга народу”)
  • Комітет з питань економічного розвитку – Дмитро Наталуха (“Слуга народу”)
  • Комітет з питань енергетики та ЖКП – Андрій Герус (“Слуга народу”)
  • Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування – Михайло Радуцький (“Слуга народу”)
  • Комітет з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва – Богдан Яременко (“Слуга народу”)

Читайте також – Уколов прокоментував слідчі дії ДБР у ВР

  • Комітет з питань інтеграції України з ЄС – Іванна Климпуш-Цинцадзе (“Європейська солідарність”)
  • Комітет з питань молоді та спорту – Андрій Кожем’якін (“Батьківщина”)
  • Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки – Олександр Завітневич (“Слуга народу”)
  • Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – Андрій Клочко (“Слуга народу”)
  • Комітет з питань освіти, науки та інновацій – Сергій Бабак (“Слуга народу”)
  • Комітет з питань прав людини, деокупацію і реінтеграції тимчасово окупованих територій, національних меншин і міжнаціональних відносин – Дмитро Лубинець (позафракційний)
  • Комітет з питань правової політики – Ірина Венедиктова (“Слуга народу”)
  • Комітет з питань правоохоронної діяльності – Денис Монастирський (“Слуга народу”)
  • Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР – Сергій Кальченко (“Слуга народу”)
  • Комітет з питань свободи слова – Нестор Шуфрич (ОПЗЖ)
  • Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів – Галина Третьякова (“Слуга народу”)
  • Комітет з питань транспорту та інфраструктури – н / д (перший заступник голови Юлія Клименко, “Голос”)
  • Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики – Данило Гетманцев (“Слуга народу”)
  • Комітет з питань цифрової трансформації – Михайло Крячко (“Слуга народу”)

 

Только интересное и важное попадает к нам в Telegram.. Подписывайтесь!

Коментарі

Реклама


загрузка...
Loading...

Реклама